تاثیر آینه دکوراتیو در فضای لاکچری

تاثیر آینه دکوراتیو در فضای لاکچری

کلمه لوکس در ذهن بسیاری از ما با کلاسیک و سلطنتی اشتباه گرفته می شود. غافل از اینکه هر نوع و سبک دکوراسیونی می تواند لوکس باشد، البته به طور قطع چندین شاخصه وجود دارد که به یک فضا خاصیت لوکس بودن می بخشد که مهم ترین آن ها عبارتند از: کیفیت بالا داشتن، گران و برند بودن.

معماری داخلی

ارتفاع زیاد سقف، وجود نیم طبقه با حفاظ تمام شیشه، گچ بری های ظریف روی دیوارها، شومینه و سقف، وجود پله و چند سطحی شدن فضا همه دست به دست هم داده اند تا معماری داخلی این فضا را از یک سطح معمولی به سطحی بالاتر و باشکوه تر ارتقاء دهند.

یادمان باشد رنگ ها در یک فضای لوکس با قدرت زیادی به هنرنمایی می پردازند. سفید استخوانی، سیاه، خاکستری و رنگ هایی مانند طلایی و نقره ای بر روی فلزهای براق از نقش های اصلی هستند به این فضا هویت لوکس بخشیده اند.

مبلمان در این فضا شامل مبل، میز، پرده، آباژور، لوستر و فرش است که اگر به تک تک آنها دقت کنید متوجه کیفیت بالای جزئیات هرکدام می شوید. جنس پارچه ها، مصالح، اشکال، بافت ها و حتی کوچک ترین جزئیات مثل دوخت ها و اتصالات، به خوبی گواه بر ظرافت و کیفیت بالای این لوازم هستند.

دکوری هایی مثل گلدان و لوازم تزئینی روی میزها و بالای شومینه، تابلوی روی دیوار، کوسن ها و آیینه کاری بالای شومینه، همگی دست به دست هم داده اند تا علاوه بر افزودن به زیبایی فضا، نقش خود را به عنوان عنصری لوکس نیز ایفا کنند. انتخاب جنس های شفاف، قدرتمند و گرانی مثل شیشه، کریستال و سنگ برای دکوری ها در یک فضای لوکس ارجحیت دارند. آیینه نیز به خودی خود از ماهیتی جذاب و قدرتمند برخوردار است و وقتی به صورت طراحی شده روی دیوار اجرا می شود، تاثیر آن دوچندان می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *