خانه ای از گره چینی های پررمز و راز ایرانی

خانه ای از گره چینی های پررمز و راز ایرانی

اینجا در حاشیه آرام و بی همهمه شهر، زوجی زندگی می کنند که از ازدواجشان چندی بیش نگذشته است. ستاره و سامان قصه ما خانه ای ساخته اند که مانند خودشان لطیف و پر از ذوق و هنر است. از نگاه من دکوراسیون منزل آنها حاوی پختگی و اصالتی است که چندان به زوج های جوان امروزی و خانه های پرزرق وبرق عروسکی شان نمی خورد، اما وقتی چند ساعتی را در کنار ستاره و سامان عزیز گذراندم این اصالت و زیبایی را به وضوح در رفتار و شخصیت آنها نیز دیدم. در ادامه، شما را نیز به دیدن و شنیدن قصه این زوج دوست داشتنی دعوت می کنم …

وقتی از ستاره درباره دلیل انتخاب سبک سنتی و مبلمان با طرح گره چینی های ایرانی پرسیدم، او از علاقه اش به خانه های قدیمی ایرانی و معماری آنها گفت.«من همیشه عاشق خانه های ایرانی بودم و دوست داشتم خانه خودم را نیز با همان حال و هوا ایجاد کنم، خوشبختانه سامان هم با من هم نظر بود و در نهایت خانه ما به این شکل درآمد».

از ستاره که درباره ی فضای موردعلاقه اش در خانه پرسیدم، تقریبا همه بخش های خانه را نام برد. او حتی دلش نمی آمد یک گوشه خانه را بر دیگری ترجیح دهد؛ مبل کنار پنجره، اتاق خواب، آشپزخانه، اتاقی که گلدان های کوچک و بزرگ در آن به چشم می خورد، لمینت کف و… . با این پاسخ به راحتی می شد فهمید که ستاره و سامان تک تک فضاها را با عشق و علاقه چیده اند.

بیشتر مبلمان منزل ستاره و سامان توسط برند آل یاسین ساخته شده است. این مبلمان شامل نیم ست چوبی کنار پنجره، ست میز ناهارخوری، سرویس خواب، میز توالت و آیینه قدی ورودی با طرح گره چینی و هم چنین میز جلومبلی با طرح کاشی کاری ایرانی در وسط آن و میز تلویزیون است که هزینه مجموع آنها حدود ۲۲ میلیون شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *