معرفی Decoro

گروه بازسازی و نوسازی دکورو با هدف ارائه خدمات معماری، طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین خدمات عمرانی با اتکای بیشتر به امور بازسازی، به عرصه خدمات ساختمانی آمده تا به کمک متدهای بروز جهانی ، کارفرمایان بتوانند با بهترین شرایط در طرح و اجرای پروژه‌شان، کمترین هزینه تمام شده را تجربه کنند.

رسالت و چشم انداز Decoro

رسالت Decoro

چشم انداز Decoro

مدیریت پروژه

برای پروژه شما از متدهای جدید مدیریت پروژه با بهترین ترکیب منابع در پروژه اعم از منابع انسانی، بازه‌های زمانی و منابع مالی برنامه‌ریزی کرده و با کمترین سطح اختلاف با طرح و برنامه، پروژه‌تان را پیش می‌بریم.
اهداف پروژه را به اهداف کوچک‌تر خرد می‌کنیم. برای هر بازه از پروژه بهترین ترکیب منابع را استخراج و با شما مطرح می‌کنیم. پویایی و اعمال تغییرات را با کمترین ریسک مدیریت شده لحاظ می‌کنیم.

مشاوره رایگان

آنچه را در ذهن دارید با ما درمیان بگذارید. با متدهای جاری، متریال‌های گوناگون و بودجه‌بندی متنوع از میان طرح‌های موجود، بهترین راهکار ممکن را به دلخواه شما ارائه خواهیم داد. شما در طراحی به ما کمک می‌کنید و با ایده‌پردازی‌تان ما را در پروژه‌تان یاری می‌کنید. نگران نباشید! اگر طرح خاصی ندارید یا دغدغه‌هایتان زیاد است، شما را با بی‌شمار طرح پیاده‌سازی نشده و انتزاعی و یا نمونه طرح‌های پیاده‌سازی شده در پروژه‌های قبلی آشنا می‌کنیم.