رنگ آمیزی خانه با رنگ های پوستری

رنگ آمیزی خانه با رنگ های پوستری

رنگ آمیزی دیوارها یکی از آسان ترین و ارزان ترین شیوه های تغییر حال و هوا در دکوراسیون منزل است. فصل تابستان، بهترین زمان برای رنگ آمیزی خانه است. اگر قصد انجام این کار را دارید فرصت را غنیمت بشمارید و دست به کار شوید. در اینجا نکات مهمی را با شما در میان می گذاریم تا پروژه تان را به بهترین حالت به انجام برسانید.

رنگ هماهنگ

همان طور که می دانید، چیدمان و رنگ مبلمان منزل در انتخاب رنگ دیوارها موثر هستند. در قسمت هایی که تراکم مبلمان زیاد است و نور کمی وجود دارد، حتما از رنگ های روشن استفاده کنید. در قسمت هایی که شدت نور خوب است و مبلمان با تراکم کمتری چیده شده اند می توانید رنگ های تیره تر را وارد فضا نمایید. هم چنین قبل از انتخاب نهایی، رنگ مورد نظرتان را بر روی یک مقوا با زمینه سفید بزنید و آن را بر روی دیوار موردنظر نصب کنید. چنانچه رنگ موردنظر با محیط هماهنگ بود می توانید دست به کار شوید و کل دیوار را رنگ آمیزی کنید.

ابزار مناسب

ابزار گوناگونی برای رنگ آمیزی وجود دارد که مهم ترین آنها قلم مو و غلتک است. کار با قلم مو کمی سخت تر از غلتک است. چنانچه غلظت رنگ، مناسب نباشد، جای موهای قلم مو بر روی دیوار باقی می ماند، این در حالی است که کار با غلتک به مراتب راحت تر خواهد بود، چرا که هم جا نمی اندازد و هم اندازه دسته آن قابل تغییر است.

شما می توانید برای سقف از دسته بلند استفاده کنید و برای دیوارها از دسته کوتاه تر. در نهایت چنانچه در رنگ آمیزی مبتدی هستید استفاده از غلتک می تواند پیشنهاد مناسبی برایتان باشد. علاوه بر راحتی در رنگ آمیزی، شما می توانید از کارتان لذت نیز ببرید.
کلیک کنید و از بخش پوسترهای سایت دیدن نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *