کوسن مثلثی برای اتاق انتظار مطب دندانپزشکی

کوسن مثلثی برای اتاق انتظار مطب دندانپزشکی

همه ما غالبا کوسن ها را به شکل چهارگوش می شناسیم و کمتر کسی است که کوسنی را با هندسه ای متفاوت برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید، اما امروز می خواهیم شما را با ساخت کوسن مثلثی شکل آماده کنیم. این کوسن به تنهایی می تواند ظاهر منحصربه فردی به فضای نشیمن شما ببخشد و در کنار هر مبل یا صندلی راحتی به خوبی بدرخشد، پس اگر دوست دارید چهره متفاوتی به فضای دکوراسیون خود ببخشد تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

  1. ابتدا با برش پارچه شروع کنید. برای این منظور دو مثلث به ابعاد ۱۵*۱۵*۱۵ از پارچه برش داده و سپس یک نوار مستطیل شکل به ابعاد ۵۰*۴ را از پارچه جدا کنید.
  2. در مرحله بعدی همانند تصویر با کمک سوزن ته گرد، لبه های مستطیل را به ابعاد مثلث متصل کنید و پارچه های اضافی را از انتهای مستطیل ببرید.
  3. حالا با کمک چرخ خیاطی و یا با دست، شروع به دوختن نوار مستطیل شکل به مثلث ها کنید. هم چنین یک فاصله کوچک بین انتها و ابتدای نوار مستطیل شکل برای پر کردن کوسن باقی بگذارید. توجه داشته باشید که اگر عمل دوختن را با دست انجام می دهید حتما کوک های ریز بزنید تا کوسن تمیزتری داشته باشید.
  4. پس از پایان دوخت، پارچه را برگردانید و با کمک پنبه یا پشم شروع به پرکردن کوسن کنید. برای این کار می توانید از پشم یا پنبه های بالشت های قدیمی خود استفاده نمایید. توجه کنید که الیاف را به طور مساوی در تمام قسمت های کوسن پخش نمایید تا ظاهر یکدستی داشته باشد.
  5. حالا با کمک نخ و سوزن قسمت انتهایی کوسن را بدوزید.

کوسن شما آماده است. حالا می توانید از آن برای تزئین مبل، صندلی راحتی یا حتی تخت خواب خود استفاده کنید و ظاهر متفاوتی به دکوراسیون داخلی خود ببخشید.

لطفا کلیک کنید و از بخش مطب های دندان پزشکی دیدن نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *